قبول دعاوی حقوقی و کیفری و مشاوره با موضوعات زیر انجام می شود

دعاوی کیفری

دعاوی کلاهبرداری
قتل ، خیانت در امانت
تصرف عدوانی ، جعل
فروش مال غیر

دعاوی خانوادگی

دعاوی طلاق ، مهریه
نفقه زوج ، حضانت ، ملاقات طفل
اجرت المثل ایام زوجیت
تمکین نشوز

دعاوی بانکی

دعاوی فک رهن
الزام به ارائه مفاصای وام
 استرداد اسناد ضمانت
ابطال سند و مطالبه وجوه مازاد

دعاوی تجاری

دعاوی مربوط به تجار و اعمال تجاری ، شرکت های تجاری ،  اسناد تجاری( چک و سفته ) ،نظام ورشکستگی تجار

دعاوی قراردادها

دعاوی قراردادها

دعاوی ملکی

انجام کلیه دعاوی ملکی

دعاوی ارث

دعاوی ارث و انحصار وراثت

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

سایر خدماتی که ارائه می دهیم

.

قرارداد یا عقد طبق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارت است از اینکه : یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند و مورد قبول آن­ها قرار گیرد. بر اثر عقد میان دو طرف، یک رابطه جدید حقوقی برقرار می­شود و طرفین با توجه به موضوع قرارداد نسبت به یکدیگر باید تعهداتی را انجام دهند.

.

در هر مرحله از پرونده حقوقی و یا کیفری، نوشتن یک لایحه دفاعیه مؤثر می‌تواند در دریافت رأی مطلوب شما بسیار حائز اهمیت باشد. اگر به این نتیجه رسیده‌اید که باید شکایت خود را مطرح کنید پس نگران نباشید،و با ما تماس بگیرید.

.

در هر مرحله از پرونده حقوقی و یا کیفری، نوشتن یک لایحه دفاعیه مؤثر می‌تواند در دریافت رأی مطلوب شما بسیار حائز اهمیت باشد.جهت مشاوره در نوشتن لایحه می توانید با ما تماس بگیرید . اگر به این نتیجه رسیده‌اید که باید شکایت خود را مطرح کنید پس نگران نباشید،و با ما تماس بگیرید. 

.

اسناد تجاری ، شناخت خصوصیات آن و آگاهی از نحوه استفاده از آنها در بازار رقابتی امروزه می‌تواند در پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی کمک کند.
با نگاه کلی به روند رشد فعالیت‌های تجاری از گذشته تاکنون در می‌یابیم که در این عرصه رشد زیادی اتفاق افتاده است و در این راستا امروزه نیازهایی به وجود آمده‌اند که احتمالا در گذشته اصلا وجود نداشتند. برای رفع نیازهای جدیدنیاز به مشاوره حقوقی خواهید داشت .

.

با انتخاب درست و هوشمندانه امور حقوقی خود را به ما بسپارید

لینک های کاربردی